Su CSS nėra sudėtinga padaryti peršviečiamus objektus, tačiau reikia žinoti naršyklių specifiką, kitaip negausite gerai veikiančio efekto.
Kiekviename puslapyje yra nemažai nuorodų. Nuorodos turi būti kitokios išvaizdos nei paprastas tekstas, tada vartotojui bus paprasta suprasti, kad tai yra nuoroda ir ant jos galima paspausti. Kuriant nuorodas yra naudojami įvairūs hover efektai, t.y. efektas užvedus pelės žymeklį ant nuorodos. Žemiau pateikiu lentelę su keliomis stilių taisyklėmis, kurios keičia nuorodų stilius.
CSS kalboje yra naudojami šie parametrai teksto konfiguracijai: text-align, text-decoration, text-indent, text-transform, line-height, color, direction, letter-spacing, vertical-align, white-space, word-spacing. Apie šrifto nustatymus skaitykite straipsnyje CSS šriftai.
CSS kalboje teksto šriftą, dydį, stilių galime nurodyti šiais parametrais: font-family, font-size, font-style, font-variant ir font-weight. Ant kiekvieno iš jų galite paspausti ir paskaityti pilną parametro informaciją. Jei norite, galite naudoti sutrumpintą šių visų parametrų variantą - parametrą font. Teksto spalvą galime nurodyti per parametrą color.
CSS kalboje yra keletas parametrų, su kuriais galite lengvai reguliuoti bet kokio elemento kraštus. Pagrindiniai rėmų, kontūrų ir atstumų tarp elementų nustatymai yra:
CSS kalboje foną galime nurodyti keliais būdais. Paprasčiausias yra su parametru background-color, kurio pagalba galime nurodyti fono spalvą. Kiti naudojami parametrai yra: background-color, background-image, background-repeat, background-attachment ir background-position.
Z-index parametras nurodo kaip elementai yra išsidėstę z ašyje. Z ašis yra statmena ekrano plokštumai. Kuo didesnė z-index reikšmė, tuo elementas yra "arčiau" mūsų, todėl jis būna aukščiau kitų elementų. Tokiu būdu galime padaryti vienas kitą perdengiančius elementus. Z-index parametras veikia tik su elementais, kurių parametras position turi reikšmę absolute, relative arba fixed.