Float parametras nurodo elementų plaukiojimą apgal kairę arba pagal dešinę pusę. Plaukiojimą nutraukia parametras clear. Plaukioti gali tik elementai, kurių poistion parametro reikšmė yra static arba relative. Plaukiojantys elementai naudojami dažnai, su jais galime kurti viso puslapio išdėliojimą, paveikslėlių galerijas, įterpti paveikslėlius į teksta ir kt.
CSS kalba turi selektorius, per kuriuos yra priskiriamos taisyklės. Selektorius tai yra ta dalis, kuri parenka kokiems html elementams bus taikomos css taisyklės. Šioje lentelėje galite matyti CSS1, CSS2 ir CSS3 kalbų versijų selektorius pagal pseudo klases. Lentelėje selektoriai yra tarptautine angliška išraiška parašyti tam, kad supratę šią lentelę galėtumėte lengvai susigaudyti užsienio puslapiuose. Po lentele yra simbolių ir angliškų žodžių paaiškinimai. Jei norite pilnai suprasti visus selektorius, turite gerai mokėti html kalbą. Apie html skaitykite html skiltyje.
CSS kalba turi selektorius, per kuriuos yra priskiriamos taisyklės. Selektorius tai yra ta dalis, kuri parenka kokiems html elementams bus taikomos css taisyklės. Šioje lentelėje galite matyti CSS1, CSS2 ir CSS3 kalbų versijų selektorius pagal pagalbinius netikrus elementus. Lentelėje selektoriai yra tarptautine angliška išraiška parašyti tam, kad supratę šią lentelę galėtumėte lengvai susigaudyti užsienio puslapiuose. Po lentele yra simbolių ir angliškų žodžių paaiškinimai. Jei norite pilnai suprasti visus selektorius, turite gerai mokėti html kalbą. Apie html skaitykite html skiltyje.
CSS kalba turi selektorius, per kuriuos yra priskiriamos taisyklės. Selektorius tai yra ta dalis, kuri parenka kokiems html elementams bus taikomos css taisyklės. Šioje lentelėje galite matyti CSS1, CSS2 ir CSS3 kalbų versijų selektorius ir jų paaiškinimus, kurie parenka elementus pagal atributus. Lentelėje selektoriai yra tarptautine angliška išraiška parašyti tam, kad supratę šią lentelę galėtumėte lengvai susigaudyti užsienio puslapiuose. Po lentele yra simbolių ir angliškų žodžių paaiškinimai. Jei norite pilnai suprasti visus selektorius, turite gerai mokėti html kalbą. Apie html skaitykite html skiltyje.
CSS kalba turi selektorius, per kuriuos yra priskiriamos taisyklės. Selektorius tai yra ta dalis, kuri parenka kokiems html elementams bus taikomos css taisyklės. Šioje lentelėje galite matyti CSS1, CSS2 ir CSS3 kalbų versijų selektorius. Lentelėje selektoriai yra tarptautine angliška išraiška parašyti tam, kad supratę šią lentelę galėtumėte lengvai susigaudyti užsienio puslapiuose. Po lentele yra simbolių ir angliškų žodžių paaiškinimai. Jei norite pilnai suprasti visus selektorius, turite gerai mokėti html kalbą. Apie html skaitykite html skiltyje.